На дослідному полі кафедри тривають спостереження за вегетацією сільськогосподарських культур
У рамках науково-дослідної роботи кафедри загального землеробства продовжується комплексне вивчення росту та розвитку основних сільськогосподарських культур на дослідному полі. Нещодавно було проведено черговий етап фенологічних спостережень за станом пшениці озимої, жита, сої, кукурудзи та соняшника.
Викладачі кафедри загального землеробства долучилися до інформаційного заходу щодо Програми «Горизонт Європа» та грантових можливостей НФДУ
26–27 червня 2025 року у місті Рівне відбувся дводенний захід з поширення інформації щодо робочої програми Європейського Союзу «Горизонт Європа» на 2025 рік та грантів Національного фонду досліджень України. Організатором заходу виступив Відділ «Офіс Горизонт Європа в Україні» НФДУ. До участі у заході в онлайн-форматі долучилися викладачі кафедри загального землеробства.
Реалізовано листкове підживлення соняшника в рамках польових досліджень кафедри
На дослідному полі кафедри загального землеробства Уманського національного університету було проведено листкове підживлення посівів соняшника. Захід здійснено в рамках науково-дослідної програми, що передбачає вивчення ефективності системи живлення та впливу агротехнічних прийомів на ріст, розвиток і продуктивність культури в умовах Правобережного Лісостепу України.
Студент Уманського НУ успішно пройшов інтенсивний курс з агрономії
Студент 43-а групи факультету агрономії Уманського національного університету ЗАМКОВЕНКО Ярослав успішно завершив інтенсивний онлайн-курс «Агрономія», який організований у межах проєкту «Удосконалення магістерської програми з агрономії на півдні України», на платформі Prometheus, по завершенні якого, отримав відповідний сертифікат.
Листкове підживлення сої: підвищення ефективності живлення культури
17 червня 2025 року на дослідному полі кафедри загального землеробства Уманського національного університету було проведено листкове підживлення посівів сої. Листкове підживлення дозволяє оперативно компенсувати дефіцит макро- та мікроелементів, особливо у критичні фази росту та розвитку рослин. Внесення добрив по вегетуючих рослинах забезпечує швидке засвоєння поживних речовин, покращує фотосинтетичну активність, сприяє формуванню повноцінного листкового апарату та генеративних органів.