+38 (04744) 3-22-13

04.10.2016
Історія - скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього.Читати повністю

4 жовтня студенти 14- ак групи факультету агрономії на черговій виховній годині відвідали музей історії університету, який виконує своє первісне призначення – береже історичну пам’ять та популяризує її серед студентської молоді.

09.06.2016
Семінар Байєр АгроАрена ЦентрЧитати повністю

Семінар Байєр АгроАрена Центр

Семінар від Байєр АгроАрена Центр проведений для студентів Уманського національного університету садівництва з метою отримання всебічної інформації про сучасні технології вирощування сільськогосподарських культур та ознайомлення з особливостями їх використання на практиці.

30.09.2015
Засідання секції загального землеробства студентської наукової конференції, присвяченої 125-річниці від дня народження професора  В.Л. СимиренкаЧитати повністю

Засідання секції загального землеробства студентської наукової конференції, присвяченої 125-річниці від дня народження професора В.Л. Симиренка

Висвітлювалися питання вирощування провідних сільськогосподарських культур в короткоротаційних сівозмінах з різним насиченням цих культур