+38 (04744) 3-22-13
Меню
Остання редакція: 24 листопада 2016

Відгуки випускників

05.10.2015

Лавренюк Ольга Миколаївна

Уманський національний університет садівництва, на мою думку, є одним з декількох "справжніх" університетів України. Маю на увазі насамперед університетський "дух" свободи, та різносторонню університетську підготовку. Агрономічний факультет, де я  навчалася, дав мені можливість отримати базову та справжню агрономічну освіту, та спостерігати за справжніми науковцями, які попри відсутність фінансування та дуже невеликі статки готові працювати вдень i вночі "за ідею". I отримувати при цьому результати міжнародного значення. Агрономічна освіта дуже допомогла мені як молодому спеціалісту за кордоном. Дуже вдячна агрофаху, та всім людям які там працюють i роблять його таким, який він є. Всього найкращого, Ольга.

18.07.2016

Мотузяник Дмитро Олександрович

У цьому році УНУС зайняв за рівнем заробітної плати його випускників 2 місце по Україні серед фахівців, що працюють в агарному секторі економіки, поділивши його з Університетом Тараса Шевченка. Роботодавці потребують усе більше фахівців аграрного спрямування та готові платити їм високі заробітні плати. Тому, шановні батьки та абітурієнти вступайте до Уманського НУС.

Дякую агрономічному факультету за небайдужих викладачів, які допомагали та спрямовували нас у нашому навчанні, та за можливість зустріти виняткових людей (студентів, викладачів, науковців), багато з яких залишились у наших серцях.

Останні новини

Всі новини