+38 (04744) 3-22-13
Меню

Відгуки випускників кафедри

Гіренко Сергій Миколайович, ТОВ «ІнтерАгроІнвест», корпорація Епіцентр-К, лінійний агроном, випускник 2012 року.

Моє студентське життя завершилось в 2012 році, коли я здобув вищу освіту за спеціальністю „Агрономія”. Позитивна атмосфера добра, взаємодопомоги та підтримки, що панує в Уманському національному університеті разом з отриманням ґрунтовних професійних знань, підштовхнуло мене свого часу обрати саме цей вищий навчальний заклад.

Після навчання залишилось дуже багато приємних спогадів. Практично всі предмети, з якими нас, студентів, знайомили, були цікаві. Що особливо важливо – викладачі постійно вимагали реальних знань і оцінювали їх відповідно. А старання та наполегливість завжди винагороджувалися належно. Також хочу зазначити, що викладачі підтримували нас не тільки під час навчання, даючи необхідні знання та навички, а й допомагають професійно і зараз, після випуску.

Діденко Ігор Олександрович, ТОФ АФ «Хлібороб» компанії Кернел, фахівець з технологій, випускник 2018 року.

Навчаючись в Уманському національному університеті, на факультеті агрономії, здобув те необхідне підґрунтя знань, яке дало змогу уже на третьому році навчання потрапити на роботу в сферу аграрного виробництва. Потужний викладацький склад, матеріально-технічна база університету розвивають і формують майбутнього фахівця. Викладачі факультету, особливо кафедри загального землеробства, де я виконував свою дипломну роботу, справжні майстри своєї справи. Заняття завжди були цікавими та сучасними, і що найголовніше, продуктивними. Я щиро вдячний за титанічну працю та принциповість всім, без винятку, викладачам та іншим людям, причетним до навчального процесу. Бажаю всім вам міцного здоров’я та зацікавлених студентів!

 

Погорілий Сергій Олександрович, менеджер з операційної діяльності (заступник директора блоку Любінь кластер Самбір) агрохолдингу «Континентал», випускник 2019 року.

Уманський національний університет – це те місце, де для кожного відкривається безліч можливостей. За період навчання в університеті можу з впевненістю сказати, що завдяки високопрофесійному викладацькому складу, потужній матеріальній базі та наявності дослідних полів, університет здатен сформувати висококваліфікованого фахівця, гідного працювати в провідних аграрних компаніях країни та світу. Рівень підготовки отриманий в університеті дозволив мені реалізувати себе в провідному агрохолдингу України, адже завдяки знанням, які я здобув в стінах рідної alma mater, я можу правильно реагувати на професійні виклики і в підсумку забезпечувати високу врожайність культур. Якщо ви мрієте стати майстром своєї справи, то можу з впевненістю сказати, що Уманський національний університет – це вдалий вибір!

Коваленко Олександр Володимирович, менеджер з розвитку продуктів ТОВ «DSV-Україна», випускник 2009 року.

Питання майбутньої професії і вибір навчального закладу став переді мною після закінчення школи  і я обрав Уманський національний університет, факультет агрономії. З точки зору сьогодення я не помилився. Роки навчання пролетіли досить швидко, а дні студентського життя запам'яталися не тільки сповненими цікавими навчальними буднями, спілкуванням з друзями, викладачами, заняттями наукою та практичними роботами на дослідних полях кафедри загального землеробстваВелику роль у  формуванні моєї свідомості науковця і керівника відігравав, як  університет, так і факультет і колектив кафедри. Починаючи з другого курсу ми, дипломники кафедри, на студентських наукових гуртках представляли перед професорсько-викладацьким складом результати своїх досліджень з сівозмінами.Такі заходи навчали нас не лише професії, але й дали нам цінний життєвий досвід. На різних міроприємствах аграрного напрямку приємно зустрічати, як випускників УНУ останніх років, так і виробничників з вагомим досвідом агрономічної роботи. З задоволенням періодично відвідую університет і надаю  студентам інформацію про сучасні тенденції вирощування с.-г. культур в різних зонах України. 

Гулінський Владислав Віталійович, регіональний менеджер зі збуту провідної компанії ТОВ «Агрозахист Донбас», випускник 2018 року.

За 5 років навчання в Уманському національному університеті було безліч цікавих та корисних предметів, це була теорія, та практика, що особливо запам′яталось і допомогло в моїй майбутній професії. За період навчання я отримував знання від висококваліфікованих спеціалістів та професіоналів своєї справи з багатьма з яких підтримую дружні зв′язки і досі. Однією з переваг університету є те, що студенти мають змогу отримати практичні навички вже у період навчання, адже на території університету є безліч дослідних ділянок. Також для отримання міжнародної практики університет співпрацює з багатьма іноземними країнами і має змогу відправити студентів для проходження практики за кордон. Ще однією з переваг навчання в університеті є можливість отримати водійське посвідчення, декількох категорій. Особисто я, раджу всім, хто планує пов′язати своє майбутнє з аграрним бізнесом, навчатися в Уманському національному університеті, адже університет виховує справжніх професіоналів своєї справи.

Тихоненко Тетяна Миколаївна, спеціаліст з активного маркетингу та збуту в Україні компанії Bourgault Industries Ltd, випускниця 2019 року.

Під час вибору майбутньої професії та вищого навчального закладу існує декілька критеріїв, якими найчастіше керуються абітурієнти. Це і поради випускників, їх батьків, і місце розташування університету, і навчальна база та наявність гуртожитків. Однак найчастіше, впершу чергу, вони звертають увагу на престиж закладу. Дійсно, кому б не хотілось навчатись у топовому ЗВО? А щоб дізнатись, наскільки він популярний та престижний, на допомогу приходять різноманітні рейтинги. Зваживши всі за і проти, я обрала Уманський НУ, спеціальність "Агрономія". І не пошкодувала: цікаві лабораторно-практичні заняття, активне студентське життя, відкриті до спілкування викладачі - тут відчуваєш себе, як у колі дружної родини! Тож всі гайда в Уманський національний університет, на спеціальність "Агрономія"! Це актуально  та перспективно.

Останні новини

На дослідному полі кафедри тривають спостереження за вегетацією сільськогосподарських культурЧитати повністю

На дослідному полі кафедри тривають спостереження за вегетацією сільськогосподарських культур

У рамках науково-дослідної роботи кафедри загального землеробства продовжується комплексне вивчення росту та розвитку основних сільськогосподарських культур на дослідному полі. Нещодавно було проведено черговий етап фенологічних спостережень за станом пшениці озимої, жита, сої, кукурудзи та соняшника.

Читати повністю

Викладачі кафедри загального землеробства долучилися до інформаційного заходу щодо Програми «Горизонт Європа» та грантових можливостей НФДУЧитати повністю

Викладачі кафедри загального землеробства долучилися до інформаційного заходу щодо Програми «Горизонт Європа» та грантових можливостей НФДУ

26–27 червня 2025 року у місті Рівне відбувся дводенний захід з поширення інформації щодо робочої програми Європейського Союзу «Горизонт Європа» на 2025 рік та грантів Національного фонду досліджень України. Організатором заходу виступив Відділ «Офіс Горизонт Європа в Україні» НФДУ. До участі у заході в онлайн-форматі долучилися викладачі кафедри загального землеробства.

Читати повністю

Реалізовано листкове підживлення соняшника в рамках польових досліджень кафедриЧитати повністю

Реалізовано листкове підживлення соняшника в рамках польових досліджень кафедри

На дослідному полі кафедри загального землеробства Уманського національного університету було проведено листкове підживлення посівів соняшника. Захід здійснено в рамках науково-дослідної програми, що передбачає вивчення ефективності системи живлення та впливу агротехнічних прийомів на ріст, розвиток і продуктивність культури в умовах Правобережного Лісостепу України.

Читати повністю

Проведення листкового підживлення кукурудзи на дослідному полі кафедри загального землеробстваЧитати повністю

Проведення листкового підживлення кукурудзи на дослідному полі кафедри загального землеробства

17 червня 2025 року на дослідному полі кафедри загального землеробства Уманського національного університету проведено листкове підживлення кукурудзи.

Читати повністю

Всі новини