+38 (04744) 3-22-13
Меню

Відгуки випускників кафедри

Гіренко Сергій Миколайович, ТОВ «ІнтерАгроІнвест», корпорація Епіцентр-К, лінійний агроном, випускник 2012 року.

Моє студентське життя завершилось в 2012 році, коли я здобув вищу освіту за спеціальністю „Агрономія”. Позитивна атмосфера добра, взаємодопомоги та підтримки, що панує в Уманському національному університеті садівництва разом з отриманням ґрунтовних професійних знань, підштовхнуло мене свого часу обрати саме цей вищий навчальний заклад.

Після навчання залишилось дуже багато приємних спогадів. Практично всі предмети, з якими нас, студентів, знайомили, були цікаві. Що особливо важливо – викладачі постійно вимагали реальних знань і оцінювали їх відповідно. А старання та наполегливість завжди винагороджувалися належно. Також хочу зазначити, що викладачі підтримували нас не тільки під час навчання, даючи необхідні знання та навички, а й допомагають професійно і зараз, після випуску.

Діденко Ігор Олександрович, ТОФ АФ «Хлібороб» компанії Кернел, фахівець з технологій, випускник 2018 року.

Навчаючись в Уманському національному університеті садівництва, на факультеті агрономії, здобув те необхідне підґрунтя знань, яке дало змогу уже на третьому році навчання потрапити на роботу в сферу аграрного виробництва. Потужний викладацький склад, матеріально-технічна база університету розвивають і формують майбутнього фахівця. Викладачі факультету, особливо кафедри загального землеробства, де я виконував свою дипломну роботу, справжні майстри своєї справи. Заняття завжди були цікавими та сучасними, і що найголовніше, продуктивними. Я щиро вдячний за титанічну працю та принциповість всім, без винятку, викладачам та іншим людям, причетним до навчального процесу. Бажаю всім вам міцного здоров’я та зацікавлених студентів!

 

Погорілий Сергій Олександрович, менеджер з операційної діяльності (заступник директора блоку Любінь кластер Самбір) агрохолдингу «Континентал», випускник 2019 року.

Уманський національний університет садівництва – це те місце, де для кожного відкривається безліч можливостей. За період навчання в університеті можу з впевненістю сказати, що завдяки високопрофесійному викладацькому складу, потужній матеріальній базі та наявності дослідних полів, університет здатен сформувати висококваліфікованого фахівця, гідного працювати в провідних аграрних компаніях країни та світу. Рівень підготовки отриманий в університеті дозволив мені реалізувати себе в провідному агрохолдингу України, адже завдяки знанням, які я здобув в стінах рідної alma mater, я можу правильно реагувати на професійні виклики і в підсумку забезпечувати високу врожайність культур. Якщо ви мрієте стати майстром своєї справи, то можу з впевненістю сказати,  що Уманський національний університет садівництва – це вдалий вибір!

Коваленко Олександр Володимирович, менеджер з розвитку продуктів ТОВ «DSV-Україна», випускник 2009 року.

Питання майбутньої професії і вибір навчального закладу став переді мною після закінчення школи  і я обрав Уманський національний університет садівництва,  факультет агрономії. З точки зору сьогодення я не помилився. Роки навчання пролетіли досить швидко, а дні студентського життя запам'яталися не тільки сповненими цікавими навчальними буднями, спілкуванням з друзями, викладачами, заняттями наукою та практичними роботами на дослідних полях кафедри загального землеробстваВелику роль у  формуванні моєї свідомості науковця і керівника відігравав, як  університет, так і факультет і колектив кафедри. Починаючи з другого курсу ми, дипломники кафедри, на студентських наукових гуртках представляли перед професорсько-викладацьким складом результати своїх досліджень з сівозмінами.Такі заходи навчали нас не лише професії, але й дали нам цінний життєвий досвід. На різних міроприємствах аграрного напрямку приємно зустрічати, як випускників УНУС останніх років, так і виробничників з вагомим досвідом агрономічної роботи. З задоволенням періодично відвідую університет і надаю  студентам інформацію про сучасні тенденції вирощування с.-г. культур в різних зонах України. 

Гулінський Владислав Віталійович, регіональний менеджер зі збуту провідної компанії ТОВ «Агрозахист Донбас», випускник 2018 року.

За 5 років навчання в Уманському національному університеті садівництва було безліч цікавих та корисних предметів, це була теорія, та практика, що особливо запам′яталось і допомогло в моїй майбутній професії. За період навчання я отримував знання від висококваліфікованих спеціалістів та професіоналів своєї справи з багатьма з яких підтримую дружні зв′язки і досі. Однією з переваг університету є те, що студенти мають змогу отримати практичні навички вже у період навчання, адже на території університету є безліч дослідних ділянок. Також для отримання міжнародної практики університет співпрацює з багатьма іноземними країнами і має змогу відправити студентів для проходження практики за кордон. Ще однією з переваг навчання в університеті є можливість отримати водійське посвідчення, декількох категорій. Особисто я, раджу всім, хто планує пов′язати своє майбутнє з аграрним бізнесом, навчатися в Уманському національному університеті садівництва, адже університет виховує справжніх професіоналів своєї справи.

Тихоненко Тетяна Миколаївна, спеціаліст з активного маркетингу та збуту в Україні компанії Bourgault Industries Ltd, випускниця 2019 року.

Під час вибору майбутньої професії та вищого навчального закладу існує декілька критеріїв, якими найчастіше керуються абітурієнти. Це і поради випускників, їх батьків, і місце розташування університету, і навчальна база та наявність гуртожитків. Однак найчастіше, впершу чергу, вони звертають увагу на престиж закладу. Дійсно, кому б не хотілось навчатись у топовому ЗВО? А щоб дізнатись, наскільки він популярний та престижний, на допомогу приходять різноманітні рейтинги. Зваживши всі за і проти, я обрала Уманський НУС, спеціальність "Агрономія". І не пошкодувала: цікаві лабораторно-практичні заняття, активне студентське життя, відкриті до спілкування викладачі - тут відчуваєш себе, як у колі дружної родини! Тож всі гайда в Уманський національний університет садівництва, на спеціальність "Агрономія"! Це актуально  та перспективно.

Останні новини

Всі новини