+38 (04744) 3-22-13
Меню
Остання редакція: 04 квітня 2024

Науковий гурток «Загальне землеробство»

Науковий студентський гурток при кафедрі працює з 1948 р., а наукова робота студентів тісно пов’язана з основними напрямами наукових досліджень кафедри. На основі проведених досліджень впродовж 1951–2023 рр. студентами підготовлено і захищено понад 1600 дипломних робіт з питань рільництва і садівництва.

Базою для наукової роботи служать дослідне поле кафедри, створене в 1953 році, та сади навчально-науково-виробничого комплексу університету, які почали закладатись ще в 1930 році.

На цій потужній базі науковці кафедри працюють згідно перспективного плану до 2024 року за двома підпрограмами: 01 і 02.

Підпрограма 01:  "Спеціалізація сівозмін  та зниження енергозатратності технології  в рільництві". 

  • Тема 01.01. "Агроекологічне обґрунтування і продуктивність короткоротаційних сівозмін з високим насиченням зернофуражними культурами". (керівник – професор Єщенко В.О.).
  • Тема 01.02. "Мінімалізація основного обробітку ґрунту в системі зяблевої підготовки поля під культури короткоротаційних сівозмін".(керівник – професор Єщенко В.О.).

Підпрограма 02: "Оптимізація родючості ґрунту в плодоягідних насадженнях із застосуванням науково обґрунтованих систем його утримання в міжряддях та удобрення".

  • Тема 02.01. "Наукове обґрунтування і розробка практичних рекомендацій з раціонального удобрення плодоягідних насаджень для забезпечення високої та стабільної продуктивності"  (керівник – професор Копитко П.Г.).
  • Тема 02.02. "Встановити параметри ефективності застосування різних систем утримання ґрунту та удобрення в плодових насадженнях залежно від біологічних особливостей культур" (керівник – професор Копитко П.Г.).

Останні новини

Всі новини