+38 (04744) 3-22-13
Меню
Остання редакція: 28 лютого 2017

Матеріально-технічна база

При кафедрі функціонує проблемна науково-дослідна лабораторія з оптимізації родючості ґрунту в плодоягідних насадженнях із статусом лабораторії масових аналізів, створена на базі науково-дослідної лабораторії з систем утримання ґрунту в садах, відкритої в 1963 році під науковим керівництвом відомого вченого в галузі землеробства професора С.С. Рубіна. З 1985 року лабораторією керує доктор с.-г. наук, професор П.Г.Копитко.

Також за кафедрою закріплено аудиторії для лабораторно-практичних занять  з «Обробітку ґрунту та боротьби з бур’янами»29, «Сівозмін» № 30 «Агрометеорології» № 32, «Статистичної обробки даних» № 25 та «Екологічного землеробства» № 33. Наявність лабораторії, навчально-методичного кабінету, комп’ютерного класу № 2, дослідного поля і садів, де студенти мають можливість проводити наукові дослідження, - все це служить основою для формування кваліфікованого фахівця-агронома.

Останні новини

Всеукраїнська конференція, 15 травня 2020 рокуЧитати повністю

Всеукраїнська конференція, 15 травня 2020 року

Запрошуємо вчених і провідних фахівців узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній-конференції «Рубіновські читання» (у заочній формі), яка відбудеться 15 травня 2020 року на базі Уманського національного університету садівництва.

Читати повністю

Всі новини