Засідання секції загального землеробства студентської наукової конференції, приуроченої 160-річчю від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича

Присутні: доктори с.-г. наук, професори: Єщенко В.О., Бутило А.П. Копитко П.Г.; кандидати с.-г. наук, доценти: Карнаух О.Б., Новак А.В.; Калієвський М.В.; Накльока Ю.І., Усик С.В.;    кандидат с.-г. наук, викладач Борисенко В.В. та 33 дипломники кафедри загального землеробства. З доповіддю виступило 14 дипломників кафедри.

В доповідях дипломників кафедри висвітлювалися питання вирощування провідних сільськогосподарських культур в короткоротаційних сівозмінах з різним насиченням цих культур, обґрунтування та ефективність мінімалізації основного обробітку ґрунту в короткоротаційних сівозмінах, фітосанітарний стан посівів в короткоротаційних сівозмінах залежно від заходів і глибин основного зяблевого обробітку ґрунту.

В обговоренні результатів представлених матеріалів взяли участь викладачі і дипломники кафедри.

В результаті аналізу результатів доповідей шляхом голосування було надано:

Перше місце

студенту 53-АМ групи Ільніцька Ю.В.,

науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Калієвський М.В.

.

Друге місце

студенту 53-АМ групи Івангородська С.О.,

науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Калієвський М.В.

Третє місце

студенту 53-АМ групи Чередайко В.В.,

науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Новак А.В.