Засідання секції кафедри загального землеробства всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана

Присутні: доктори с.-г. наук, професори: Єщенко В.О., Копитко П.Г.; кандидати с.-г. наук, доценти: Карнаух О.Б., Новак А.В.; Калієвський М.В.; Накльока Ю.І., Усик С.В.; кандидат с.-г. наук, старший викладач  Борисенко В.В.; викладачі Коваль Г.В., Калієвська І.А. та 35 дипломників кафедри загального землеробства. З доповіддю виступило 17 дипломників кафедри.

В виступах дипломників кафедри висвітлювалися питання вирощування провідних сільськогосподарських культур в короткоротаційних сівозмінах з різним насиченням цих культур, обґрунтування та ефективність мінімалізації основного обробітку ґрунту в короткоротаційних сівозмінах, фітосанітарний стан посівів в короткоротаційних сівозмінах залежно від заходів і глибин основного зяблевого обробітку ґрунту.

В обговоренні результатів представлених матеріалів взяли участь викладачі та дипломники кафедри.

В результаті аналізу результатів доповідей шляхом голосування було надано:

Перше місце

студентці 12-ма групи Блінова Л.Ю.,

науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Новак А.В.

Друге місце

студенту 12-ма групи Нечипоренко М.П.,

науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Карнаух О.Б.

Третє місце

студенту 11-ма групи Криворучко Я.І.,

науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Калієвський М.В.

В.В. Борисенко, кандидат с.-г. наук, старший викладач,

керівник наукового гуртка кафедри загального землеробства