Засідання секції кафедри загального землеробства Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 175-річчю Уманського НУС

Присутні: доктори с.-г. наук, професори: В.О. Єщенко, П.Г. Копитко; кандидати с.-г. наук, доценти: О.Б. Карнаух, А.В. Новак; М.В. Калієвський; Ю.І. Накльока, С.В. Усик; кандидат с.-г. наук, старший викладач В.В. Борисенко; викладачі Г.В. Коваль, І.А. Калієвська та 37 дипломників кафедри загального землеробства. З доповіддю виступило 26 дипломників кафедри.

В виступах дипломників кафедри висвітлювалися питання вирощування провідних сільськогосподарських культур в короткоротаційних сівозмінах з різним насиченням цих культур, обґрунтування та ефективність мінімалізації основного обробітку ґрунту в короткоротаційних сівозмінах, фітосанітарний стан посівів в короткоротаційних сівозмінах залежно від заходів і глибин основного зяблевого обробітку ґрунту.

В обговоренні результатів представлених матеріалів взяли участь викладачі та дипломники кафедри.

В результаті аналізу результатів доповідей шляхом голосування було надано:

Перше місце

студенту 31-а групи Цвігун О.І.,

науковий керівник – д. с.-г. н., професор Єщенко В.О.

Друге місце

студенту 13 м-аг групи Ігнатьєв О.М.,

науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Накльока Ю.І.

Третє місце

студенту 11 м-а групи Дзьонь А.В.,

науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Калієвський М.В.

В.В. Борисенко, кандидат с.-г. наук, старший викладач,

керівник наукового гуртка кафедри загального землеробства