XXIII Регіональний Форум Органічна Україна Черкаси

17.07.2020 року відбувся XXIII Регіональний  Форум Органічна Україна Черкаси.  Зазначений захід  проводився ГО «Органічна Україна», Черкаською обласною державною адміністрацією за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Метою зазначеного регіонального форуму було проаналізувати стан розвитку органічного землеробства в Черкаській області, намітити основні шляхи розвитку даного напрямку та обговорити існуючі проблеми. Спікерами проведеного форуму були виробники органічної продукції, представники влади та науковці.

Одним зі спікерів  форуму  був завідувач кафедри загального землеробства Олександр Карнаух, який доповів про основні напрямки досліджень  в Уманському НУС та запропонував спільні заходи з розвитку і популяризації органічного землеробства, зокрема: введення дисципліни «Органічне землеробство» в навчальний план з підготовки фахівців зі спеціальності «Агрономія», проведення відкритих лекцій виробниками органічного землеробства в Уманському НУС та стажування студентів в органічних господарствах України.

Більш детально про зазначений захід можна дізнатись на каналі YouTube.

В.В. Борисенко, ст. викладач кафедри загального землеробства