Всеукраїнська конференція, 15 травня 2020 року

Шановні колеги!

Запрошуємо вчених і провідних фахівців узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній-конференції «Рубіновські читання» (у заочній формі), яка відбудеться 15 травня 2020 року на базі Уманського національного університету садівництва.

Уманський національний університет садівництва

ЗАПРОШЕННЯ

Всеукраїнська науково-практична конференція

«Рубіновські читання»

в рамках святкування

«Дня науки»

(у заочній формі)

Вельмишановні колеги!

Уманський національний університет садівництва запрошує Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції, яка відбудеться

15 травня 2020 року.

Робочі мови конференції – українська, російська.

Основні науково-практичні напрямки:

1. Агрохімія                                                                    4. Рослинництво
2. Ґрунтознавство                                                           5. Садівництво
3. Землеробство                                                             6. Екологія

Вимоги до оформлення тез:

Обсяг тез повинен становити одну-три повних сторінки. Шрифт – TimesNewRoman, 14 кегль, 1 інтервал, поля з усіх сторін по 20 мм.

Рекомендована структура тез:

1. Назва публікації (великі жирні літери).

2. Автор або автори (великі літери), наукова ступінь, вчене звання (малі літери).

3. Вищий навчальний заклад, установа, місто (малими літерами).

Таблиці, формули, графіки не приймаються.

Тези потрібно надіслати не пізніше 10 травня на  e-mail zemlerobstwo@ukr.net,  підготовлені в редакторі Word і збережені у форматі doc. Разом з тезами необхідно надіслати реєстраційну карту учасника (обов’язково).

Тези будуть опубліковані лише після того, як оргкомітет отримає всі належні матеріали. Матеріали будуть видані в авторській редакції.

Відповідальність за її зміст несе автор(и)

Видання матеріалів ‒ безкоштовно.

PDF формат збірника матеріалів конференції буде надісланий авторам на електронну пошту, з якої були надіслані матеріали. Паперовий варіант збірника матеріалів конференції видаватися не планується.

За додатковою інформацією звертатися за допомогою повідомлень у «Viber»:

(093)-44-626-07  – Усик Сергій Васильович.

РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА УЧАСНИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

Прізвище, ім'я та по батькові (повністю)

Організація

Адреса організації