Вітаємо!!!

16 лютого День народження святкує

Володимир Омельянович Єщенко

доктор с.-г. н., професор кафедри загального землеробства Уманського НУС.

Колектив кафедри загального землеробства щиро вітає  Єщенка Володимира Омельяновича з днем народження!

Поздоровляючи з цим чудовим святом, зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Родинна злагода і добробут, здоров’я усіх членів Вашої родини, хай забезпечать Вам душевний спокій та гарний настрій, а вірні друзі та об'єднаний спільною метою, високопрофесійний трудовий колектив сприяють звершенням в ім’я продуктивного розквіту.

Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

Нехай цвітуть під небом синьооким
Ще довго-довго дні й літа,
А тиха радість, чиста і висока,
Щоденно хай до хати заверта!
Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім,
Нехай у серці розкошує літо
І соняхом квітує золотим.
Хай постійний успіх, радість і достаток
Сипляться до вас, немов вишневий цвіт,
Хай життєвий досвід творить з буднів свята,
Господь дарує довгих-довгих літ!

Колектив кафедри загального землеробства