Вітаємо з нагородженням Почесною грамотою Черкаської обласної Ради професора Петра Григоровича Копитка!

28 травня 2019 року з нагоди святкування Дня науки  в Уманському національному університеті садівництва вручили Почесну грамоту Черкаської обласної Ради доктору сільськогосподарських наук, професору, заслуженому працівнику освіти України Петру Григоровичу Копитку

– за вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих кадрів для агропромислового комплексу України, плідну наукову діяльність та з нагоди Дня науки.

Вітаємо Петра Григоровича Копитка із заслуженою нагородою та бажаємо міцного здоров’я, наснаги для подальших успіхів у професійній та громадській діяльності, ентузіазму для здійснення всіх творчих задумів.

З повагою та найкращими побажаннями колектив кафедри загального землеробства