Відвідини музею стародруків Уманського НУС

28 вересня 2021 року студенти 13-аг групи відвідали скарбницю наукової мудрості, де в літературній вітальні провідний бібліотекар наукової бібліотеки Наталія Василівна Михайлова провела історико-бібліографічний екскурс Музейною кімнатою стародруків.

«Швидко плине час, і все минає… Я тримаю вічність на долонях. Стелажі книжкові оглядаю, пил книжковий, сивина на скронях…» – такими рядками власного вірша розпочала свою розповідь Наталія Василівна. Наймолодші вихованці факультету агрономії відчули на собі «тишу храму, мудрість і неспокій та ходу століть, що тут лунає».

Також Наталія Василівна познайомила їх зі славетними іменами, з якими пов’язана історія навчального закладу, та торкнулися стародруків і книг, за якими навчалися багато поколінь.

На завершення господарка літературної вітальні почастувала всіх духмяним варенням, звареним власноруч за старовинними рецептами, а вдячні студенти залишили відзив у книзі для майбутніх поколінь.

Борисенко В.В., старший викладач кафедри загального землеробства, куратор 13-аг групи