+38 (04744) 3-22-13
Меню

Відкрите лабораторне заняття англійською мовою з дисципліни «Агрометеорологія» на тему: «WEATHER AND ITS FORECAST. SYNOPTIC MAP»

27 квітня 2023 року для студентів першого курсу факультету агрономії  було проведено відкрите лабораторне заняття англійською мовою з дисципліни «Агрометеорологія» на тему: «WEATHER AND ITS FORECAST. SYNOPTIC MAP», яку підготував викладач кафедри загального землеробства – доцент Андрій НОВАК.

Погода — це стан атмосфери, який визначається сукупністю багатьох метеорологічних показників у даний момент на даній території, характеризується значною мінливістю та різноманітністю.

Щоб завбачити погоду, треба знати, які фізичні процеси у даний період відбуваються в атмосфері, які їх закономірність та інтенсивність, тому для прогнозування погоди ведуть метеорологічні спостереження через короткі періоди часу (наприклад, через 3, 6, 12, 24 год). Одержані дані систематизують і на їх основі складають синоптичну карту, яка являє собою географічну карту, на яку умовними позначеннями нанесені результати спостережень метеостанцій та метеорологічні показники, одержані за попередній період.