+38 (04744) 3-22-13
Меню
Остання редакція: 15 квітня 2021

ВЕСНЯНА ТОЛОКА

Зараз весняне прибирання території університету перебуває в активній фазі – прибираються парки та алеї, з приходом весни все оживає та зеленіє…

Протягом декількох днів викладачі та лаборанти кафедри загального землеробства факультету агрономії дружньо наводили лад у приведенні до належного вигляду після зими ділянок, прилеглих до території вищого навчального закладу, а саме обрізали сухе гілля дерев і кущів, очистили площу від торішнього листя, трави та побутових відходів.

Правильний настрій – половина успіху. Гарна погода, бадьорість, весняна завзятість, дали свої результати – територія стала охайна та чистенька, а співробітники задоволені спільною роботою. 

Метою заходу було не лише прибирання і впорядкування прилеглої території, а й підтримання акції із дбайливого ставлення до природи. За підсумками виконаних завдань можна зробити висновок, що той запал, та енергія з якою всі учасники виконували роботу, весняне прибирання території Уманського НУС важливе, необхідне, корисне і стало для всіх доброю традицією.

В.В. Борисенко, старший викладач кафедри загального землеробства