Урочистості з нагоди Дня Державного прапора України

Жовто-блакитні кольори неба і пшеничних ланів є символами української нації, яка прагне і нині відстояти свободу землі від сходу до заходу, з півночі до півдня. Синьо-жовтий стяг України нині майорить на площах і будівлях рідної країни, наш прапор гордо розпускає полотнище у країнах, які у нелегкий для час підтримали кожного українця готовністю відстоювати мир і добропорядність взаємин між державами на всесвітній політичній арені.

Викладачі кафедри загального землеробства також долучилися до святкування Дня Державного прапора України  на рівні загальноміських заходів, а саме: взяли участь у піднятті прапора України на площі Соборності, пройшлися вишиванковою ходою вулицею Незалежності, долучилися до розгортання Прапору єднання.

Окремо університетська спільнота, в рамках відзначення прийдешнього Дня Незалежності  України, вшанувала пам'ять загиблих земляків - оборонців Батьківщини покладанням квітів до меморіалу "Герої України славою сповиті".

Віталій БОРИСЕНКО, доцент кафедри загального землеробства