+38 (04744) 3-22-13
Меню
Остання редакція: 02 вересня 2021

Урочиста посвята в студенти УНУС

Свято першокурсників це день університету – це адже кожне нове покоління молоді оновлює наш навчальний заклад. І саме тому, Уманський НУС – сучасний і перспективний заклад вищої освіти, з далекоглядними планами та позитивним настроєм. Цього року офіційна посвята студентів у першокурсники відбулася  1 вересня.

Усіх присутніх вітальним словом привітала ректор університету Олена Непочатенко та вручила першокурсникам символічний Ключ до знань, який є символом відкриття майбутніх професій. 

До святкових привітань приєднались також представники місцевої влади. Народний самодіяльний ансамбль танцю «Нивка» виконав для першокурсників і гостей свята хореографічну композицію «Привітальна». Благословення на відмінне навчання та добрі справи студенти отримали від Настоятеля Свято-Троїцького храму отця Олександра. 

Одночасно з цим кафедри та структурні підрозділи навчального закладу, презентували свої напрацювання та здобутки у вигляді цікавих виставок й оригінальних композицій, які прикрасили територію навколо Університетської площі.

Цей день на все життя залишиться у пам’яті нового покоління студентів Уманського НУС. 

Прийміть найщиріші вітання та зробіть все щоб вами пишались ваші батьки, викладачі, ваше рідне село чи місто і вся країна. Бережіть і примножуйте кращі традиції та надбання університету та з гордістю несіть звання студента Уманського національного університету садівництва.

Борисенко В.В., старший викладач кафедри загального землеробства, куратор 13-аг групи