Участь викладачів кафедри загального землеробства у вебінарі від Clarivate науковцям 2024

Clarivate є власником і виробником потужних ресурсів та інструментів, що допомагають науковцям проводити, аналізувати, презентувати наукові дослідження на світовому рівні.

10 жовтня 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри загального землеробства Уманського НУС взяли участь у вебінарі від компанії Clarivate, організованому на платформі Zoom на тему:  «Базовий пошук та аналіз наукової літератури у Web of Science», спікером якого була Ірина Тихонкова.

На цьому вебінарі розглядалися такі актуальні питання наукового світу: як опрацьовувати базовий пошук у Web of Science Core Collection. Створення та налаштування кабінету користувача. Використання символів скорочення та заміни. Сортування та уточнення результатів. Аналіз та збереження результатів пошуку.

Успішним підтвердженням участі науковців слугує отримання іменних сертифікатів.

Віталій БОРИСЕНКО, доцент кафедри загального землеробства