Участь викладачів кафедри загального землеробства у Дні науки

17 травня 2024 року відбулося святкування Дня науки й урочисте нагородження співробітників Уманського національного університету садівництва. Виставкові композиції із досягненнями факультетів не лишали байдужими нікого: смаколики та техніка, наукові видання, дипломи, сертифікати, патенти та інші досягнення науковців Уманського НУС були представлені до перегляду колег та гостей цього заходу.

Науковці загального землеробства теж отримали свої відзнаки. Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджено:

Галину КОВАЛЬ — доцента кафедри загального землеробства.

За вагомі професійні досягнення, активну участь у підготовці наукових та науково-педагогічних кадрів, бездоганну працю та з нагоди Дня науки Почесною грамотою Уманської військової райдержадміністрації нагороджені:

Андрій НОВАК — кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри загального землеробства.

За вагомі професійні досягнення, активну участь у підготовці наукових та науково-педагогічних кадрів, бездоганну працю та з нагоди Дня науки Почесною грамотою Уманської районної ради  нагороджені:

Володимир ЄЩЕНКО — доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри загального землеробства;

Олександр КАРНАУХ — кандидат сільськогосподарських наук; доцент, завідувач кафедри загального землеробства.

Колектив кафедри пишається науковими здобутками колег-науковців та бажає Вам нових творчих ідей, наукових перемог і наснаги в усіх починаннях!