+38 (04744) 3-22-13
Меню

Участь у Re:farm «Конференції про технології та людей» 2024

08-09 лютого 2024 року у місті Львів відбулась конференція Re:farm «Конференція про технології та людей». Re:farm – це захід, що об`єднав виробничих директорів, агрономів, інженерів та експертів агрокомпаній з усієї  України. Організатором цієї події стала компанія AGROSHOW.UA.

В цьому році дана конференція зібрала найбільшу кількість агроспеціалістів в Україні, які поділилися досвідом та отримали знання про технології вирощування основних культур, впровадження точного землеробства, управління виробничими процесами.

На заході працювали 3 сцени, на яких спікери виступали паралельно в 4 тематичних потоках. Все це для того, щоб учасники конференції могли обрати для себе самі ті теми, які їх цікавлять і провести насичений день, слухаючи спікерів.

На сцені “Технології” експерти з живлення, захисту рослин, ділилися технологіями, які допоможуть протистояти викликам сезону 2024 року. Фермери розповіли як оптимізувати технологічну карту та перебудувати сівозміну. 

У цьому році Уманському національному університету садівництва виповнюється 180 років з дня заснування і перед учасниками конференції виступив завідувач кафедри загального землеробства факультету агрономії Уманського НУС, кандидат сільськогосподарських наук, доцент  Олександр КАРНАУХ з темою: «Прибуткова мікробіологія в дії. Реальні цифри». Доповідач розповів про використання мікробіологічних препаратів для збереження родючості ґрунтів, скорочення мінеральних добрив і використання мікробіологічних продуктів при вирощуванні сільськогосподарських культур.

На потоці “Точне землеробство” увага була зосереджена на технологіях диференційованого внесення добрив та сівби  — як можливо перерозподілити ресурси на продуктивних і непродуктивних ділянках поля. Спікери, які тестували ці технології на господарствах поділилися результатами таких дослідів на різних культурах та розказали скільки дійсно можна оптимізувати витрат таким шляхом. Серед цікавих тем — агрономічний моніторинг, використання цифрових платформ, а також майстер-клас зі скаутингу.

На потоці “Виробництво” доповідачі повідомили, як працювати та продовжувати розвиватись господарству під час війни і чи варто інвестувати у парк техніки.

На тематичному потоці “Бізнес” виступили з темами про управління фінансами, інвестиції, фарм-менеджмент системи та управління земельним банком.

Віталій БОРИСЕНКО, доцент кафедри загального землеробства