Семінар Байєр Агро Арена

13 червня 2018 року викладачі кафедри загального землеробства прийняли участь в щорічному заході від компанії Байєр. Семінар від Байєр Агро Арена проведений для студентів Уманського національного університету садівництва з метою отримання всебічної інформації про інноваційні технології вирощування сільськогосподарських культур та ознайомлення з особливостями їх використання на практиці.

Семінар складався з двох частин: 1 - теоретична, де студенти та викладачі ознайомились з новинками від компанії; 2 - частина семінару передбачала відвідування демонстраційних ділянок та ознайомлення з новітніми системами вирощування пшениці, ячменю, ріпаку, сої, соняшника, цукрових буряків та кукурудзи. Студенти пройшли перевірку знань працівниками Байєр Агро Арена та нагороджені подарунками за хороші знання сучасних технологій.

Борисенко В.В., старший викладач кафедри загального землеробства