Річний звіт здобувачів третього рівня вищої освіти (доктор філософії)

Третій рівень вищої освіти – доктор філософії PhD передбачає здатність розв’язувати комплексні проблеми в галузі аграрних наук та продовольства, що вимагає глибоке переосмислення наявних та створення нових цілісних наукових знань та професійної практики.

.

13-14 червня 2024 року на кафедрі загального землеробства відбулася чергова атестація здобувачів третього рівня вищої освіти – доктор філософії першого і другого року навчання.

На засіданні кафедри були заслухані річні звіти про виконання освітньої та наукової частин програми їх підготовки, результати досліджень за темою наукової роботи, кількість опублікованих наукових праць, участь у конференціях та інших заходах.

Варто зазначити, що всі здобувачі успішно виконали заплановані види  робіт згідно індивідуального плану та продовжують свою дослідницьку діяльність.

Віталій БОРИСЕНКО, доцент кафедри загального землеробства