Профорієнтаційна робота кафедри в Маловисківській ТГ

09 квітня 2024 року доценти кафедри загального землеробства Віталій БОРИСЕНКО і Галина КОВАЛЬ провели профорієнтаційні заходи для учнів закладів загальної середньої освіти Маловисківської ТГ Кіровоградської області.

Для майбутніх абітурієнтів була представлена презентація з розповіддю про історію Уманського НУС, про його матеріально-технічну базу, про можливості, які існують для студентів нашого університету, про важливість та актуальність спеціальностей, які здобуваються на 6 факультетах, про фахову підготовку за освітніми рівнями та про умови вступу у 2024 році.

Особливу увагу було зосереджено на перевагах навчання в нашому університеті та можливостях успішного працевлаштування після його завершення.

Також учнів було запрошено на «День Відкритих Дверей» в Уманський НУС, який проходитиме з 15 по 21 квітня 2024 року, де вони зможуть більш детально ознайомитися із закладом в якому можуть навчатися.

Віталій БОРИСЕНКО, доцент кафедри загального землеробства