Практичне заняття студентів 22-аг та 11-ак груп з дисципліни «Основи наукових досліджень»

22 вересня  на демонстраційному колекційному розсаднику кафедри загального землеробства відбулося практичне заняття на тему: „Облік забур’яненості посівів вирощуваних культур” з дисципліни «Основи наукових досліджень». Студенти використовували три основні методи обліку забур’яненості посівів: окомірний, кількісний та кількісно-ваговий, на посівах буряка цукрового та сої. Під час заняття студенти також оволоділи методикою оцінки засміченості ґрунту насінням бур’янів.

Згідно індивідуальних завдань майбутні спеціалісти визначали кількість і масу бур’янів, на основі чого був зроблений детальний аналіз окультуреності досліджуваної ділянки та негативного впливу бур’янів на затінення культурних рослин і збіднення ґрунтів на воду та елементи живлення.

Борисенко В.В., старший викладач кафедри загального землеробства

Коваль Г.В., викладач кафедри загального землеробства