Подяка за участь та активну діяльність у проведенні ювілейного ХХ зльоту студентських лідерів аграрної освіти України

03.09.2018 року керівництво Уманському НУС на чолі з ректором університету Непочатенко Оленою Олександрівною провели конференцію на якій було проведено підсумок попереднього навчального року та окреслено плани наступного.

Викладачі кафедри загального землеробства, а саме: кандидат с.-г. наук, старший викладач Борисенко В.В. та викладач Коваль Г.В. прийняли участь у даному заході. Ректор університету Олена Олександрівна Непочатенко вручила їм грамоти за активну діяльність з реалізації Концепції національно-патріотичного виховання студентської молоді та участь у підготовці та проведенні ювілейного ХХ зльоту студентських лідерів аграрної освіти України.

Щиро вітаємо колег з нагородами і бажаємо подальших успіхів на освітянській і науковій ниві!

Колектив кафедри загального землеробства