Особливості ранньовесняного догляду озимих зернових культур та ріпаку

5 березня 2021 року викладачі та студенти дипломники кафедри загального землеробства взяли участь в роботі Zoom конференції на тему: «Особливості ранньовесняного догляду озимих зернових культур та ріпаку». Серед запрошених спікерів із цікавою і змістовною доповіддю виступив Олександр Коваленко, менеджер з розвитку продуктів ДСВ–Україна, випускник 2009 року факультету агрономії Уманського НУС.

Під час свого виступу Олександр Володимирович зупинився на діяльності своєї компанії, яка є однією з ведучих німецьких селекційних компаній, в центрі діяльності якої заходиться виведення нових сортів та гібридів рослин для сільського господарства та рекомендації щодо їх вирощування і розповів присутнім про елементи запровадження точного землеробства в умовах сучасного аграрного секттору.