Науково-практичний семінар на тему: «Актуальні проблеми сучасного землеробства»

З метою узагальнення наукових і практичних досягнень у галузі вирощуванням культурних рослин на основі методів раціонального та ефективного  обробітку ґрунту та підвищення його родючості, 24 червня 2024 року на кафедрі загального землеробства відбувся  науково-практичний семінар на тему: «Актуальні проблеми сучасного землеробства», присвячений 180-річчю з дня заснування Уманського національного університету садівництва.

Даний захід відбувся в online-форматі на платформі Zoom, в якому прийняли участь викладачі, аспіранти та дипломники кафедри.

Під час семінару висвітлювалися питання вирощування провідних сільськогосподарських культур в короткоротаційних сівозмінах з різним насиченням цих культур, обґрунтування та ефективність мінімалізації основного обробітку ґрунту в короткоротаційних сівозмінах, фітосанітарний стан посівів в цих сівозмінах залежно від заходів і глибин основного зяблевого обробітку ґрунту.

Також на заході був присутнім: КАЛІЄВСЬКИЙ Максим, головний агроном Департаменту з розвитку партнерських програм ТОВ УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО, який ознайомив присутніх із роботою компанії, що спеціалізується на вирощуванні сільськогосподарських культур, виробництві та переробці продукції рослинництва.

Науковці ділилися своїми здобутками та планами щодо подальших досліджень із представлених питань.

Цьогорічний семінар видався інформативним, насиченим та цікавим.

Віталій БОРИСЕНКО, доцент кафедри загального землеробства