+38 (04744) 3-22-13
Меню
Остання редакція: 09 вересня 2021

Музей – це те місце, де можна зустрітися з минулим, побачити сьогодення та зазирнути в майбутнє

8 вересня студенти 13-аг групи факультету агрономії на своїй першій виховній годині відвідали музей історії університету, який виконує своє первісне призначення – береже історичну пам’ять та популяризує її серед студентської молоді. 

Вперше опинившись у приміщенні музею, вони були вражені багатим наповненням експозиції, її художнім оформленням і історичними пам’ятками. 

У своїй ґрунтовній доповіді, завідувач музею історії О.В. Свистун ознайомила їх з віхами історії створення закладу та сьогоденням.

Адже після традиційної посвяти у студенти, молоде покоління стало обізнаним у створенні, рості та розвитку обраного ними вищого навчального закладу.

Вони відчули всепоглинаючу гордість від того, що стали часточкою величної історії університету, у якому започаткувалися та успішно розвиваються нині всесвітньо відомі наукові школи в ботаніці, плодівництві, виноградарстві, городництві, насінництві, лісівництві, декоративному садівництві, а випускники закладу примножують його традиції і передають молоді свої знання і багатий досвід.

Борисенко В.В., старший викладач кафедри загального землеробства, куратор 13-аг групи