Миті історії

«…Маленька Умань! Чим прив’язати
Змогла ти душу мою так сильно?
У нас щось в долі занадто спільне.
Ти також жінка, тривожна мати,
Ти неповторна, жагуче-різна,
І непідвладна законам часу…»

Ірина Людвенко

Місто Умань має свій особливий колорит, традиції і славну історію. Це місто, яке надихає.

Бібліотекарі читальної зали №1 разом зі студентами 22-а групи (куратор Галина Коваль) організували тематичну зустріч з фахівцем відділення ексклюзивного туризму Діденко Ольгою Володимирівною. У своєму виступі Ольга Володимирівна розповіла про історичне минуле міста Умань, героїчні події та знаменитих людей, які творили історію. Ознайомила з визначними пам’ятками та туристичними шляхами Уманщини.

Студенти з цікавістю слухали інформацію про мальовниче місто, в якому розташований їх рідний навчальний заклад – Уманський національний університет садівництва та факультет агрономії, який цьогоріч  святкує своє 150-річчя.

Г.В. Коваль, викладач кафедри загального землеробства, куратор 22-аг групи