+38 (04744) 3-22-13
Меню
Остання редакція: 07 вересня 2019

МИСТЕЦТВО, ЯК ШАНА ТА ЛЮБОВ ДО УНІВЕРСИТЕТУ!!!

Красуня-осінь подарувала нам теплий і сонячний день, ніби знала яка чудова, важлива та цікава подія відбуватиметься  6 вересня 2019 року в Уманському національному університеті садівництва – виставка художніх робіт викладачів та студентів університету, присвячена 175 –річчю рідного навчального закладу. 

З перших хвилин перебування у виставковій залі занурюєшся у чарівну атмосферу ніжності, краси, добра та любові. Всі роботи настільки гарні та позитивні, що навіть неможливо обрати кращу. Вони сповнені справжніми, живими почуттями та якимось прихованим світлом, кожен митець має власний почерк, за яким легко впізнати автора, але є і спільне: за словами митців, на створення шедеврів їх надихає любов до університету.

Серед робіт були також виставлені картини викладача кафедри загального землеробства Інни  Калієвської.  Всі її полотна неперевершені, просто ваблять до себе, зігріваючи теплом, яке вклала у них чарівна художниця.

Працюючи над своїми маленькими шедеврами, Інна Анатоліївна вкладала в них не лише свою майстерність, а й частинку душі, тепло серця. Виставку відвідало дуже багато людей, серед яких викладачі та співробітники Уманського НУС, але всі без виключення отримали масу задоволення та були в захваті від побаченого.

Віталій Борисенко, старший викладач кафедри загального землеробства