+38 (04744) 3-22-13
Меню

«Козацькі випробування 2023»

До Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва в Уманському національному університеті садівництва відбулись традиційні козацькі забави, які зібрали на стадіоні вишу молодих і завзятих учасників та палких і відданих вболівальників.

Перед початком змагань учасники й вболівальники хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя задля незалежності України.

Силу тіла й духа на «Козацьких випробуваннях 2023» в УНУС доводили сім команд, а точніше — куренів: «Нащадки козаків» - факультету агрономії, «Раундап» - факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, «Нащадки козаків ФЕП» - факультету економіки і підприємництва, «Семена Палія» - факультету менеджменту, «Вільні духом» - факультету лісового і садово-паркового господарства, «Сталь» - інженерно-технологічного факультету, «Вільний український сокіл»  - із Сусідньої Січі.

 Щоб довести свою швидкість, кмітливість, витривалість, влучність, красномовство, винахідливість і згуртованість, учасникам «Козацьких випробувань» довелось позмагатись у низці випробувань: представити свій курінь, пройти змагання «Веретено» і «Смугу перешкод», створити жіночу зачіску, на швидкість випити квасу, швидко й правильно вдягнути козацький стрій, довести володіння ораторським мистецтвом та вміння робити компліменти у змаганні «Зроби крок». 

До речі, вболівальникам також довелось позмагатися й швидко та правильно відповідати на питання про козацькі історії та традиції. Кожна правильна відповідь — це один додатковий бал для куреня.

Неабияк підтримувала учасників змагань шалена підтримка глядачів, які, в бажанні надати сил своїй команді, несамовито скандували гасла команд і назви факультетів.

Кожен з факультетів отримав грамоту, медалі та кубок за участь у перегонах. Курінь «Нащадки козаків», цілком заслужено, удостоїли почесного звання «Найсильніші».

Завдячуючи нашим захисникам,  «Козацькі випробування» відбулися під спокійним небом та принесли як учасникам так і вболівальникам яскраві позитивні емоції, дали заряд енергії на нові добрі справи.

Віталій БОРИСЕНКО, старший викладач кафедри загального землеробства