Конкурс «Кращий Великодній кошик»

Великдень - це особливий день для всіх, це одне з найрадісніших свят, адже символізує початок нового життя, весняного воскресіння та оновлення природи. Кафедра загального землеробства долучилась до святкування головного свята православних християн – Світлого Христового Воскресіння та разом із студентами з 12-а, 21-а, 42-аг та 21-ак груп, на чолі з кураторами: Галиною Коваль, Юрієм Накльокою, Андрієм Новаком та Віталієм Борисенком активно прийняла участь у конкурсі «Кращий Великодній кошик», де за звання кращих змагались 15 груп факультету агрономії.
Виставка пасхальних композицій вражала яскравими писанками, пасками, рушниками. Вони були виконані на чудовому, професійному рівні. Молоді люди у повній мірі проявили фантазію, майстерність та креативність у елементах оформлення та естетичного вигляду підготовлених робіт.

За підсумками конкурсу, у  номінації  «Український традиційний» були відмічені композиції студентів 12-а та 42-аг групи, а у номінації «Сучасний» – 21-ка та  21-а групи.

Хочеться висловити щиру вдячність студентам та викладачам факультету агрономії, які долучились до цього заходу та побажати усім радості, миру, благополуччя та  Божого благословення!!!

В.В. Борисенко, старший викладач кафедри загального землеробства