+38 (04744) 3-22-13
Меню
Остання редакція: 05 жовтня 2016

Історія - скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього.

4 жовтня студенти 14- ак групи факультету агрономії на черговій виховній годині відвідали музей історії університету, який виконує своє первісне призначення – береже історичну пам’ять та популяризує її серед студентської молоді.

Вперше опинившись у приміщенні музею, вони були вражені багатим наповненням експозиції, її художнім оформленням і історичними пам’ятками.

У своїй ґрунтовній доповіді, завідувач музею історії О.В. Свистун ознайомила їх з віхами історії створення закладу, сьогоденням.

Адже напередодні посвяти у студенти, яка приурочена до Дня університету вони стали обізнаними у створенні, рості та розвитку обраного ними вищого навчального закладу.

Вони відчули всепоглинаючу гордість від того, що стали часточкою величної історії університету, у якому започаткувалися та успішно розвиваються нині всесвітньо відомі наукові школи в ботаніці, плодівництві, виноградарстві, городництві, насінництві, лісівництві, декоративному садівництві, а випускники закладу примножують його традиції і передають молодому поколінню свої знання і багатий досвід.

   Куратор групи – викладач кафедри загального землеробства В.В. Борисенко