День Поля на Байєр Агро Арена 2021

15 червня 2021 року викладачі кафедри загального землеробства прийняли участь в щорічному заході від компанії Байєр. День поля від Байєр Агро Арена був проведений для агрономів та керівників провідних агрофірм України з метою отримання всебічної інформації про інноваційні технології вирощування сільськогосподарських культур та з особливостями їх використання на практиці.

Семінар складався з двох частин: 1 - теоретична, де запрошені аграрії та гості ознайомились з новинками від компанії; 2 - частина семінару передбачала відвідування демонстраційних ділянок та ознайомлення з новітніми системами вирощування пшениці, ячменю, ріпаку, сої, соняшника, цукрових буряків та кукурудзи із застосуванням сучасних засобів захисту рослин.

Досвідчені агрономи також пройшли перевірку знань працівниками Байєр Агро Арена та були нагороджені подарунками за хороші знання сучасних технологій.

Віталій Борисенко, старший викладач кафедри загального землеробства