+38 (04744) 3-22-13
Меню
Остання редакція: 15 квітня 2019

70-річний ювілей на заслуженому відпочинку

Летять роки, змінюється уклад життя, але назавжди в наших серцях і пам'яті залишаються бувші співробітники кафедри загального землеробства. Для нас вони є взірцем самовідданості, наполегливості та людяності.

Цієї гарної весняної пори 13 квітня доцент кафедри на заслуженому відпочинку Берегуля Людмила Іванівна святкує своє 70-річчя. Із щирими побажаннями, почесною грамотою від профспілкового комітету університету, квітами та цінними подарунками в гості до Людмили Іванівни завітали викладачі кафедри та представники деканату факультету агрономії.

Викладачі кафедри щиросердно привітали заслужену пенсіонерку, активну громадянку і просто прекрасну людину з ювілеєм та побажали міцного здоров’я, миру та довгих років життя. Зі свого боку, Людмила Іванівна подякувала гостям за візит і увагу та поділилась спогадами про прожиті роки, які завжди були осяяні святою вірою в щасливе майбутнє України. Для усіх присутніх спілкування із іменинницею та її рідними виявилось справжнім уроком життєвої мудрості. 

Хай же множаться разом із літами добрі справи ювілярки, хай радують успіхами діти та онуки, міцним буде здоров’я і сонячним – кожен прийдешній день!

Віталій Борисенко, старший викладач кафедри загального землеробства