05.04.2017
Засідання секції загального землеробства студентської наукової конференції, приуроченої 160-річчю від дня народження видатного садівника  В.В. ПашкевичаЧитати повністю

Засідання секції загального землеробства студентської наукової конференції, приуроченої 160-річчю від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича

Висвітлювалися питання вирощування провідних сільськогосподарських культур в короткоротаційних сівозмінах з різним насиченням цих культур

03.11.2016
”Таємничими підземеллями монастиря Василіанів”Читати повністю

”Таємничими підземеллями монастиря Василіанів”

Василіянський монастир є однією з найстаріших будівель Умані. Він був побудований графом Потоцьким у 1784 році. На території монастиря була побудована греко–католицька школа.

11.10.2016
«Сила нескорених»Читати повністю

«Сила нескорених»

Напередодні Дня українського козацтва та свята захисників України 11 жовтня в читальній залі Наукової бібліотеки Уманського національного університету садівництва відбулася зустріч студентського активу з учасниками бойових дій на сході України та волонтерами.

04.10.2016
Історія - скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього.Читати повністю

4 жовтня студенти 14- ак групи факультету агрономії на черговій виховній годині відвідали музей історії університету, який виконує своє первісне призначення – береже історичну пам’ять та популяризує її серед студентської молоді.