+38 (04744) 3-22-13

03.11.2016
”Таємничими підземеллями монастиря Василіанів”Читати повністю

”Таємничими підземеллями монастиря Василіанів”

Василіянський монастир є однією з найстаріших будівель Умані. Він був побудований графом Потоцьким у 1784 році. На території монастиря була побудована греко–католицька школа.

28.10.2016
Вічна пам’ять героям минулих поколінь!Читати повністю

Вічна пам’ять героям минулих поколінь!

28 жовтня ми відзначаємо пам’ятну дату – 72-у річницю звільнення України від німецько-фашистських загарбників. Колектив Уманського національного університету садівництва щиро шанує пам'ять наших славних громадян, які, пожертвувавши власним життям, дали можливість майбутнім поколінням жити під мирним небом.

11.10.2016
«Сила нескорених»Читати повністю

«Сила нескорених»

Напередодні Дня українського козацтва та свята захисників України 11 жовтня в читальній залі Наукової бібліотеки Уманського національного університету садівництва відбулася зустріч студентського активу з учасниками бойових дій на сході України та волонтерами.

04.10.2016
Історія - скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього.Читати повністю

4 жовтня студенти 14- ак групи факультету агрономії на черговій виховній годині відвідали музей історії університету, який виконує своє первісне призначення – береже історичну пам’ять та популяризує її серед студентської молоді.