З Днем народження!!!

12 березня День народження святкує

Петро Григорович Копитко

доктор с.-г. н., професор кафедри загального землеробства Уманського НУС.

Колектив кафедри загального землеробства щиро вітає  Копитка Петра Григоровича з днем народження!

Друзі, колеги і всі, хто має нагоду працювати з Петром Григоровичем, поважають його за доброзичливість і щирість, високу відповідальність, вміння об’єктивно оцінити ситуацію і прийняти зважене рішення, порядність і скромність, працелюбність і принциповість, що є прикладом для наслідування молодому поколінню.

Щиро вітаємо шановного Петра Григоровича з святом та зичимо йому міцного здоров’я, активного довголіття, миру, добра і благополуччя.

Щоб спокій і мир панували в родині

Щоб щастя всміхалось при кожній годині!

Нехай обминають Вас болі й тривоги,

Хай стелиться довга життєва дорога,

Хай легко працюється, гарно живеться,

Все вміється, множиться і удається!

Здоров'я міцного, щастя без краю,

Усього найкращого ми Вам бажаєм!

Колектив кафедри загального землеробства