Вітання з перемогою у стипендіальної програмі «Нове Зернятко-2019»

Кафедра загального землеробства вітає дипломників кафедри, студентів 3 курсу денної форми навчання факультету агрономії Цвігуна Олександра Ігоровича і Жильова В’ячеслава Сергійовича та їхнього наукового керівника к.с.-г.н., доцента Накльоку Юрія Івановича з перемогою у конкурсі Стипендіальної програми «Нове Зернятко-2019», яка проводилась компанією «Агропродсервіс».

Наші студенти стали одними із 8 переможців по всій Україні із 51 учасника які брали участь у конкурсі.

Стипендіальна програма «Нове Зернятко» −−  загальнонаціональна приватна програма з відбору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних аграрних вищих навчальних закладів (ВНЗ) Західної та Центральної України.

Основна мета програми – стимулювати обдаровану молодь вести наукову та дослідницьку діяльність, як в рамках ВНЗ так і на базі компанії «Агропродсервіс», розвивати власний потенціал на практиці, а в майбутньому – допомогти знайти роботу у вибраному студентом напрямку.

Вітаємо Олександра і В’ячеслава та їх керівника та бажаємо нових успіхів та перемог.

Колектив кафедри загального землеробства