Вітання професору!!!

6 липня День народження святкує

Анатолій Пилипович Бутило

доктор с.-г. н., професор кафедри загального землеробства Уманського НУС.

Колектив кафедри загального землеробства щиро вітає Бутила Анатолія Пилиповича з днем народження!

Поздоровляючи з цим чудовим святом, зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Родинна злагода і добробут, здоров’я усіх членів Вашої родини, хай забезпечать Вам душевний спокій та гарний настрій, а вірні друзі та об'єднаний спільною метою, високопрофесійний трудовий колектив сприяють звершенням в ім’я продуктивного розквіту.

Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

Хай ладиться скрізь: на роботі, в родині,
Щоб радісний настрій у серці не згас,
Все світле і гарне, що треба людині,
Нехай неодмінно приходить до Вас!
Хай щастя приходить і ллється рікою,
Хай горе обходить завжди стороною,
Хай доля дарує Вам довгі літа,
А в серці завжди хай живе доброта!

Колектив кафедри загального землеробства