Тематична виховна година “Тарас Шевченко для України і в Україні житиме вічно”

Студенти 12-а групи прийняли активну участь у виховній годині «Ріка життя безсмертного Тараса», на якій провідний бібліотекар Наталія Михайлова ознайомила студентів з виставками «І пером, і словом», «І лине над землею Шевченкове святеє слово», які були представлені в Науковій бібліотеці. За програмою виховної години студенти із захопленням переглянули фільм «Великі українці. Тарас Григорович Шевченко».

Після цього студенткою 22-аг Антоніною Кохановою проведено цікаву вікторину «Ім’я Шевченка стукає в серцях».

До програми входили п’ять конкурсів: бліц-опитування (питання стосувались знання біографії поета); відгадай назву твору; хронологічна послідовність (кожна команда отримала картки з датами, які треба було пояснити й розставити у хронологічній послідовності); кросворд «З шевченкової криниці» та конкурс капітанів (на якому треба було продовжити вірш і назвати його).

За підсумками конкурсу команда 12-а групи нагороджена грамотою, за ІІІ місце у вікторині та значний внесок у примноження скарбів українського народу.

Г.В. Коваль,  викладач кафедри загального землеробства