Спортивна естафета у Білогрудівському лісі

З нагоди свята – День Захисника України і День козацтва та за підтримки деканату факультету агрономії, 11 жовтня був організований похід в Білогрудівський ліс, де відбулась спортивна естафета серед козаків I курсу факультету агрономії, за участю викладачів кафедри фізичної культури та виховання під символічною назвою «Козацькі забави».

У змаганні взяли участь 5 команд. Юнаки демонстрували свою вправність та вміння у різноманітних  конкурсах, під час яких мали змогу проявити свою силу та мужність, спритність, а також  виявити командний дух і неабияку заповзятість.

У напруженій боротьбі перемогу, а з нею і кубок декана здобула команда   12-а групи на чолі з куратором Галиною Коваль.

Назва команди переможців: Плазуни - козаки розвідники.

Девіз цьогорічних чемпіонів:

Ще поки сильні духом українці

І в грудях боротьби вогонь не згас

Ми будем боронити рідну землю

Ставай в козацьке військо поміж нас!

Щиро вітаємо всіх учасників змагань, бажаємо кожному з них нових перемог і підкорення нових вершин! І нехай ніякі перешкоди не зупиняють їх на життєвому шляху!

В.В. Борисенко, старший викладач кафедри загального землеробства