Інформативна зустріч виробничника для студентів-агрономів

З метою узагальнення наукових і практичних досягнень у галузі вирощування культурних рослин на основі методів раціонального та ефективного  обробітку ґрунту та підвищення його родючості перед студентами та викладачами факультету агрономії 6  травня на кафедрі рослинництва в аудиторії № 63 Уманського національного університету садівництва виступив спеціально запрошений гість, менеджер з розвитку продуктів ТОВ «DSV-Україна» (м. Київ) Олександр Володимирович Коваленко, у минулому випускник нашого навчального закладу.

Під час своєї доповіді Олександр Володимирович зупинився на діяльності своєї компанії, яка є однією з ведучих німецьких селекційних компаній, в центрі діяльності якої заходиться виведення нових сортів та гібридів рослин для сільського господарства та рекомендації щодо їх вирощування і розповів присутнім про елементи запровадження точного землеробства в умовах сучасного аграрного сектору.

Доповідь була дуже змістовна та інформативна, на всі питання були надані чіткі відповіді та було наголошено на проведенні таких зустрічей в подальшому.

Віталій Борисенко, старший викладач кафедри загального землеробства