Екскурсія історичними стежинами дендрологічного парку «Софіївка»

В рамках запланованих виховних заходів студенти 12- а групи на чолі з куратором викладачем кафедри загального землеробства Коваль Галиною Володимирівною пройшлися історичними стежинами дендрологічного парку «Софіївка».

Парк був заснований в 1796 році графом Станіславом Феліксом Щенсним Потоцьким (Stanisław Szczęsny Potocki) (1751 – 1805) на території його володінь в Правобережній Україні в місті Умань. Відкриття ж Софіївки відбулося лише в травні 1800 року, що було пов’язано з повінню 1799 року, і приурочене до іменин дружини графа – Софії Глявоне-Вітт-Потоцької (1760 – 1822).

Прогулюючись загадковими місцинами парку так проникаєшся духом «Софіївки». Адже більш ніж 200 років тому краєвидами парку насолоджувались  граф Потоцький зі своєю дружина Софією, на честь якої й названо парк.

Історія парку має свої неймовірні легенди, які залишатимуть свій слід в кожному серці.

Коваль Г.В., куратор 12-а групи