Семінар Байєр АгроАрена Центр проведений для студентів Уманського національного університету садівництва

6.06.2016 р. викладачі кафедри загального землеробства прйняли участь в щорічному заході від компанії Байєр. Семінар від Байєр АгроАрена Центр проведений для студентів Уманського національного університету садівництва з метою отримання всебічної інформації про сучасні технології вирощування сільськогосподарських культур та ознайомлення з особливостями їх використання на практиці.

Семінар складався з двох частин: 1- теоретична, де студенти та викладачі ознайомились з новинками від компанії; 2- частина семінару передбачала відвідування демонстраційних ділянок та ознйомлення з системами вирощування пшениці, ячменю, ріпаку, соняшників, цукрових буряків та кукурудзи. Студенти пройшли перевірку знань працівниками Байєр АгроАрена Центер та нагороджені подарунками за хороші знання сучасних технологій.